
mgr Weronika Paluch
psycholog, psychoterapeuta CBT w trakcie szkolenia
O mnie
Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie akredytowanego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT). W pracy stawiam na budowanie relacji, wspieranie w regulacji emocji i wzmacnianie zasobów.
Pracuję z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, prowadząc diagnozę psychologiczną, terapię indywidualną i wsparcie w rozwoju oraz kryzysach. W swojej praktyce korzystam z metod poznawczo-behawioralnych i podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, prowadzę także treningi umiejętności społecznych, radzenia sobie ze stresem i technik relaksacyjnych.
Udzielam wsparcia w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych, pracuję m.in. z zaburzeniami lękowymi, depresją i innymi zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości oraz problemami osób w spektrum autyzmu.
Wspólnie stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możesz lepiej zrozumieć siebie i poradzić sobie z doświadczanymi trudnościami.
Terapię prowadzę w języku polskim oraz angielskim.
Doświadczenie
- poradnie psychologiczno-pedagogiczne i centra medyczne (Wrocław, Legnica, Wałbrzych),
- państwowy projekt wspierający dzieci i młodzież Razem Łatwiej,
- oddział psychiatryczny szpitala w Legnicy.
Edukacja
- magister psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu,
- akredytowane szkolenie w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) w Szkole Psychoterapii Uniwersytetu SWPS (w trakcie ),
- Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (kurs podstawowy TSR),
- Cognitive Behavioural Therapy (CBT) Practicioner Course: The Academy of Modern Applied Psychology; Kain Ramsay.
